تازه های دنیای بازیگران تازه های دنیای بازیگران,بیوگرافی بازیگران,تصاویر بازیگران سینما tag:http://www.srfb.ir 2020-08-09T07:24:45+01:00 mihanblog.com بیوگرافی پاشا رستمی بازیگر تلویزیون سینما و تئاتر 2019-02-05T11:29:16+01:00 2019-02-05T11:29:16+01:00 tag:http://www.srfb.ir/post/3 سهیل صادقی پاشا رستمی بازیگر تلویزیون سینما و تئاتر متولد تیرماه سال 1363 می باشدپاشا رستمی در رشته مهندسی کشاورزی تحصیل کرده است و همچنین تدریس زبان هم می کند.   تصاویر پاشا رستمی  پاشا رستمی بازیگری را از تئاتر آغاز کرد و چند سالی از زندگی اش را در کانادا سپری کرد، او در سالهایی که کانادا زندگی کرد بیشتر تیزرهای تبلیغاتی می‌ساخت و دراین زمینه بسیار هم موفق بود.  و با بازگشت به ایران دوباره فعالیت جدی در دنیای بازیگری را آغاز کرد.پاشا رستمی اولین کارش را سال 87 انجام پاشا رستمی بازیگر تلویزیون سینما و تئاتر متولد تیرماه سال 1363 می باشد

پاشا رستمی در رشته مهندسی کشاورزی تحصیل کرده است و همچنین تدریس زبان هم می کند.

 

پاشا رستمی,بیوگرافی پاشا رستمی,تصاویر پاشا رستمی

تصاویر پاشا رستمی

 
پاشا رستمی بازیگری را از تئاتر آغاز کرد و چند سالی از زندگی اش را در کانادا سپری کرد، او در سالهایی که کانادا زندگی کرد بیشتر تیزرهای تبلیغاتی می‌ساخت و دراین زمینه بسیار هم موفق بود.  و با بازگشت به ایران دوباره فعالیت جدی در دنیای بازیگری را آغاز کرد.

پاشا رستمی اولین کارش را سال 87 انجام داد و البته خوش درخشید و در واقع سریال همه بچه‌های من به کارگردانی مرضیه برومند یک سکوی پرش بسیار خوب برای پاشا بود. استعداد پاشا رستمی هنرپیشه جوان که در سریال همه بچه‌های من به نمایش گذاشته شد راههای زیادی را برای او باز کرد.

 

پاشا رستمی,بیوگرافی پاشا رستمی,تصاویر پاشا رستمی

عکس پاشا رستمی

 
پاشا رستمی یکی از پرطرفدار ترین بازیگران مرد ایرانی است که در صفحه اینستاگرامش فالور های زیادی دارد.

پاشا رستمی به ورزش اسکی و فوتبال بسیار علاقه مند است. او به طور روزانه پیاده‌روی و ورزش می‌کند. در روز چندین ساعت کتاب می‌خواند و اوقات فراغتش را با دوستانش می‌گذراند.

آثار هنری پاشا رستمی:
- سریال لحظه گرگ و میش ۱۳۹۷
- سریال گمشدگان ۱۳۹۶
- مجموعه آب پریا ۱۳۸۹
- فیلم سینمایی طبقه سوم ۱۳۸۸
- سریال خسته دلان ۱۳۸۸
- سریال همه بچه های من ۱۳۸۷
- سریال اغماء  ۱۳۸۶

 

عکس های پاشا رستمی:

 

پاشا رستمی,بیوگرافی پاشا رستمی,تصاویر پاشا رستمی

جدیدترین عکس پاشا رستمی

 

پاشا رستمی,بیوگرافی پاشا رستمی,تصاویر پاشا رستمی

بازی پاشا رستمی

 

پاشا رستمی,بیوگرافی پاشا رستمی,تصاویر پاشا رستمی

پاشا رستمی و همایون اسعدیان

 

پاشا رستمی,بیوگرافی پاشا رستمی,تصاویر پاشا رستمی

عکس های اینستاگرام پاشا رستمی

 

پاشا رستمی,بیوگرافی پاشا رستمی,تصاویر پاشا رستمی

پاشا رستمی در پشت صحنه لحظه گرگ و میش

 

پاشا رستمی,بیوگرافی پاشا رستمی,تصاویر پاشا رستمی

بازی پاشا رستمی در لحظه گرگ و میش

]]>
زندگی نامه مونا کرمی + تصاویر 2019-02-05T11:27:36+01:00 2019-02-05T11:27:36+01:00 tag:http://www.srfb.ir/post/2 سهیل صادقی مونا کرمی متولد 18 آذرماه سال 1369 می باشد. او اصالتا شمالی است و اهل رشت می باشد. خانواده  مونا کرمی چهار نفره است و او یک برادر  به اسم مجید دارد. مونا کرمی علاقه زیادی به تماشای فوتبال دارد اما ورزش مورد علاقه‌اش تنیس است. مونا بسیار کتاب خوان است و به ادبیات کلاسیک جهان علاقه‌منداست. غذای مورد علاقه مونا کرمی ماکارونی است وی آشپزی‌ خودش خوب است. او در کارهایش همیشه مورد حمایت پدرش بوده و خودش در مصاحبه‌ای گفته‌ است اگر پشتوانه حمایت پدر را نداشت ممکن بود نتوان مونا کرمی متولد 18 آذرماه سال 1369 می باشد. او اصالتا شمالی است و اهل رشت می باشد. خانواده  مونا کرمی چهار نفره است و او یک برادر  به اسم مجید دارد.


مونا کرمی علاقه زیادی به تماشای فوتبال دارد اما ورزش مورد علاقه‌اش تنیس است. مونا بسیار کتاب خوان است و به ادبیات کلاسیک جهان علاقه‌منداست.


غذای مورد علاقه مونا کرمی ماکارونی است وی آشپزی‌ خودش خوب است. او در کارهایش همیشه مورد حمایت پدرش بوده و خودش در مصاحبه‌ای گفته‌ است اگر پشتوانه حمایت پدر را نداشت ممکن بود نتواند به آرزوهایش برسد.

 

مونا کرمی,بیوگرافی مونا کرمی,عکس مونا کرمی تصاویر مونا کرمی

 

فعالیت هنری مونا کرمی:

مونا کرمی بازیگری را از سن 9 سالگی با تئاتر آغاز نمود. و اولین بار با سریال بیمار استاندارد ساخته سعید آقاخانی در سال 95 در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد.

مونا کرمی در سریال بیمار استاندارد در نقش سحر با بازیگرانی چون امیر غفارمنش ، بابک حمیدیان ، جواد عزتی ، علیرضا خمسه ، حسین محب اهری ، شیلا خداداد و ... همبازی بود.

مونا کرمی در فاصله بین بازی در سریال بیمار استاندارد تا سریال حوالی پاییز در چند نمایش روی صحنه رفت.

سریال حوالی پاییز ساخته حسین نمازی دومین سریال مونا کرمی در تلویزیون است که او در این سریال با رویا تیموریان ، لیلا اوتادی ، حسین مهری ، آن ماری سلامه و ... همبازی است.

تصاویر مونا کرمی:

مونا کرمی,بیوگرافی مونا کرمی,عکس مونا کرمی مونا کرمی و جوانه دلشاد

 

مونا کرمی,بیوگرافی مونا کرمی,عکس مونا کرمی عکس های جدید مونا کرمی

 

مونا کرمی,بیوگرافی مونا کرمی,عکس مونا کرمی پدر و برادر مونا کرمی

 

مونا کرمی,بیوگرافی مونا کرمی,عکس مونا کرمی مادر و برادر مونا کرمی

 

مونا کرمی,بیوگرافی مونا کرمی,عکس مونا کرمی عکس های مونا کرمی و حسین مهری

 

مونا کرمی,بیوگرافی مونا کرمی,عکس مونا کرمی عکس مونا کرمی و لیلا اوتادی

 

مونا کرمی,بیوگرافی مونا کرمی,عکس مونا کرمی مونا کرمی و رویا تیموریان
]]>
چکیده ای از بیوگرافی رها خدایاری 2019-02-05T11:24:57+01:00 2019-02-05T11:24:57+01:00 tag:http://www.srfb.ir/post/1 سهیل صادقی نام: رها خدایاریمتولد: آبان 1363 تهرانزمینه فعالیت: سینما و تلویزیونپیشه: بازیگرمحل زندگی: تهرانتحصیلات: کارشناسی ارشد عکاسی   عکس جدید از رها خدایاری  بیوگرافی رها خدایاری:رها خدایاری متولد 1363  بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. او فارغ التحصیل رشته عکاسی در مقطع کارشناسی ارشد است. رها خدایاری با فعالیت در زمینه تئاتر وارد عرصه هنر شد.رها خدایاری نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال 1392 در 29 سالگی در سریال یادآوری به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل باز نام: رها خدایاری
متولد: آبان 1363 تهران
زمینه فعالیت: سینما و تلویزیون
پیشه: بازیگر
محل زندگی: تهران
تحصیلات: کارشناسی ارشد عکاسی

 

رها خدایاری,بیوگرافی رها خدایاری,عکس های رها خدایاری

عکس جدید از رها خدایاری

 
بیوگرافی رها خدایاری:
رها خدایاری متولد 1363  بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. او فارغ التحصیل رشته عکاسی در مقطع کارشناسی ارشد است. رها خدایاری با فعالیت در زمینه تئاتر وارد عرصه هنر شد.

رها خدایاری نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال 1392 در 29 سالگی در سریال یادآوری به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال چرخ و فلک، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای رها خدایاری محسوب می‌شود.

رها خدایاری از بازیگران جویای نام کشور عزیز ما ایران است و آینده‌ی درخشانی در عرصه بازیگری سینما و تلویزیون دارد. ناگفته نماند که رها خدایاری به عرصه تئاتر و هنرهای نمایشی نیز بی‌تفاوت نیست و به این بخش علاقمند هست.

 

رها خدایاری,بیوگرافی رها خدایاری,عکس های رها خدایاری

تصاویر رها خدایاری

 

جوایز رها خدایاری:
رها خدایاری جایزه بهترین نقش خوان زن در جشنواره تئاتر شهر در سال 1395 را از آن خود کرده است.

 

رها خدایاری,بیوگرافی رها خدایاری,عکس های رها خدایاری

بازی رها خدایاری در سریال لحظه گرگ و میش

 

رها خدایاری,بیوگرافی رها خدایاری,عکس های رها خدایاری

رها خدایاری

 

رها خدایاری,بیوگرافی رها خدایاری,عکس های رها خدایاری

ژاله صامتی، رها خدایاری و سوگل قلاتیان

 

رها خدایاری,بیوگرافی رها خدایاری,عکس های رها خدایاری

رها خدایاری، فاطمه گودرزی و شهره سلطانی

]]>